Yeni Yaza Merhaba

0
3.739 okundu

Merhaba değerli tatilci ve ziyaretçilerimiz, bu makalemizde yeni yaza merhaba diyerek sizleri selamlıyoruz.Avşa adasında 2014 yaz sezonu hazırlıkları tüm hızı ile devam ediyor.

Havaların ısınması ve bunu takipen deniz sezonunun açılması ile yaz mevsimi adamızda başlamış bulunuyor.Yazın gelmesi ile adamız esnafı ve bir çok otel ve pansiyon sezon hazırlıklarını tamamladı.Yer yer hazırlıklar devam etsede haziran ayının ilk haftasının bitiminde adanın genel yaz çehresi şekillenecek.

1 haziran itibarı ile gemi seferlerinin başlaması, ido ve tekirdağ hattının düzenli seferleri ile tatilciler adamıza kolay ve uygun fiyatlarla ulaşma şansına sahip olacak.Yine bu tarihlerde adamızda açık bulunan konaklama tesisleri %50 indirimle tatil yapma olanaklarını sizlere sunuyor.

Çınar ve altınkum gibi koylarda sezona hazır.Şahin tepesi ve İsmetin yeri tatile gelenleri ağırlamak için kolları sıvamış durumda.

Yiğitler köyüde yeni yaz sezonuna konaklama tesisleri ile hazır durumda.Tatilciler burada avşa merkezine göre daha uygun şartlarda konaklama imkanına sahipler.Bu mevsimde yiğitler köyü kafa dinlemek için ideal.

Eğlenmeyi sevenler için barlar sokağında cadde ve martı bar hizmete başladı.Yeni dizayn ve tarzı ile club martı yeni sezonda ses getireceğe benziyor.

Sizlerde avşa adasında muhteşem tatil olanaklarını kaçırmayın.Adamızın her yönü ile sizlere keyif vereceğini, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacağınızı size garanti ediyoruz.

Esnaf yeni sezondan umutlu, iyi bir kazanç bekleyen ve bunun için en iyi şekilde hazırlanan esnafımıza yeni yaz sezonunda hayırlı işler dileyerek makalemizi sonlandırıyoruz.

Yeni Yaza Merhaba
Avşa`da Yeni yaza merhaba dedik

SORU SOR VEYA YORUM YAZ