Sponsor Olmak İstiyorum

Sponsorluk Bilgileri ve Sponsor Olma Şartları
Web sitemiz ücretsiz olarak avşa adasının ikliminden tarihine,ulaşım yollarından gezilecek ve yapılacak tüm aktivitelere yer vererek ziyaretçilere turistik rehber olmayı amaç edinmiştir.

Web sitemiz web`de aranan tüm konuların arandığı yer olan google arama motorunda avşa adası ile ilgili aramalarda iyi bir pozisyonda olması sebebi ile tatilcilerin en çok yaz aylarında uğrayıp bilgi aldığı kaynak bir site olma özelliği taşımakta ve yaz aylarında ziyaretçi sayısı çok artmaktadır.Sezonun en yoğun olduğu temmuz ayında sayfa görünümü 350.000 kişi olmaktadır.Avşa adasında işletme sahibiyseniz sitemizde yer almanızı tavsiye ederiz.

Web Sitemizin ilk 2 yılında tamamen kendi öz çalışmamızla maddi manevi ayakta tutmakta ve yaşatmaktayız.Tatilcilere faydalı olmak için emek verdiğimiz bu çalışmalarımıza verdiğiniz destekler için avşa Adası ziyaretçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Web sitemizin 3.yılında tarafımıza verilen sponsorluk teklifleri sebebi ile bu teklifleri yanıtsız bırakmamak ve sitemizi ziyaret eden misafirlerimize daha faydalı olmak için sponsor olmak isteyen firmalarada bu konuda uyarı ve hatırlatmalarıda bulunarak sponsorluk kapsamında çalışma başlattığımızı bildiririz.

Web sitemiz hiç bir şartta ziyaretçi ve firmalar arasında aracılık yapmamaktadır.Web sitemize bulunan veya vermek istediğiniz tanıtımlarınız içinde herhangi bir ziyaretimiz ve çalışmalar yapmamız söz konusu değildir.Bu sebeble web sitemize vermek istediğiniz tanıtımlarınız ile ilgili içerik ve meteryalleri tarafınızca hazırlayıp bize yollamanız gerekmektedir.Bu anlamda söz konusu içerik ve ilgili meteryallerden ötürü oluşabilecek her türlü itilaflar doğrultusunda tüm hukuki sorumluluğun size ait olduğunu hatırlatmayı önemle arz ederiz.

Bu anlamdada 3.kişilere hiç bir hukuki sorumluluğumuz bulunmadığını önemle hatırlatırız.

Bu şartları kabul ediyorsanız sponsorluk tekliflerinizi ve işletmeniz ile ilgili bilgileri aşağıdaki e-posta adresine yollayınız.

E-Posta:nurcan.gz@gmail.com

Saygılarımızla.

2 YORUMLAR

  1. Youtube kullanıcıları; ModaSky ‘da videolarını yayınladığı takdirde Reklam veya Sponsor bulabilir. Ayrıca Abone sayılarını arttırarak kanalını büyütebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here