Sitemizdeki Yenilikler

0
3.482 okundu

Avşa adası`nın en güçlü ve popüler sitesi olan web sitemiz yapmış olduğu yenilikler ve güncellemeler ile sizlere avşa hakkında en güncel, en doğru bilgiyi iletmeyi amaç edinmiştir.Bu doğrultuda web sitemizde avşa adası hakkında her türlü görsel öğeye site sunucumuz üzerinden yer verilmiş ve sizlerin paylaşımına sunulmuştur.
Bunların yanı sıra avşa adası çevresinde bulunan tatil yerleri hakkındada kısa bilgiler verilerek alternatif tatil yöreleri sizlere tanıtılmış ve yakın çevremiz sizlere tanıtılmıştır.
Ayrıca sitemiz yurtiçi yurtdışı ile ilgili önemli tatil haberlerini sizlere sunarak tatilinizde rehber olmaktadır.
Avşa konulu hiç bir sitede olmayan abonelik sistemi ile sizlerin adamız ve bünyemizde bulunan konaklama tesislerinin kampanyalarından haberdar olmanız sağlanmış ve bunun yanı sıra facebook ve twitter gibi sosyal medya araçları ile sitemizin takibini sizler için kolaylaştırmıştır.
Web sitemizdeki yenilikler bununla kısıtlı kalmıcaktır.Sizlerin daha kolay ve huzurlu bir tatil yapmanız ve kalacağınız konaklama tesisini daha detaylı tanımanız için yeniliklerimiz sıklıkla sitemize eklenecektir.
Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve avşa adası hakkında güncel bilgilerden faydalanmak için web sitemizi takip ediniz.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ