30.5 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Site İçi Yardım

Site İçi Yardım

Avşa adası`nda aradığınız niteliklere göre kalacağınız yerleri seçmeniz için sitemizin ana üst menüsünde yer alan sütun kullanılır.Burası temel olarak dört bölümden oluşmaktadır(Avşa Oteller,Avşa Pansiyonlar,Avşa Apartlar).Sitemizde ayrıca sağ ve sol kolon kısımlarında yer alan karma tanıtım modellerimizide kullanabilirsiniz.Bu tanıtım modelinde bir tesis içerisinde iken diğer tesise bakma kolaylığınıda sizlere sunuyoruz.

Tesisleri incelerken ayrıntılı olarak resimleri incelemenizi ve firmanın açıklamalarını okumanızı tavsiye ediyoruz.Tesis hakkında verilen bilgiler sizlere eksiksiz sunulmaktadır.Tesis ile iletişime geçmeden yapacağınız bu araştırma ile kalacağınız yer hakkında fikir sahibi oluyorsunuz.

Tesis ile iletişime geçtiğinizde eğer rezervasyon yaptırmak istiyorsanız tesisin size vereceği banka veya ptt hesap numaralarına eft geçmenizi ve en az 2 gecelik ücreti peşin yatırmanızı tavsiye ediyoruz.

Sizlere avşa`da aracısız komisyon vermeden sunduğumuz bu hizmet dışında sormak istedikleriniz için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here