31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Sık Sorulanlar

Sık Sorulanlar

Firmamıza gelen yardım ve destek taleplerine cevap niteliğinde olacak bu makalemizde avşa adası ve rezervasyonlar hakkında sık sorulan sorulara yer vericeğiz.Tatilcilerin, avşa adası ve konaklama tesisleri ile ilgili merak ettikleri sorulara yanıt vereceğimiz bu makalemizi dikkatle okuyunuz.Aşağıda madde madde belirteceğimiz cevaplara sorularınıza yanıt niteliğindedir.
1. Avşa adasındaki otel,motel ve pansiyon gibi konaklama tesislerinde özellikle çiftler için evlilik cüzdanı şartı aranmaz.Çiftler diledikleri otel,motel veya pansiyonlardan rezerve yaptırabilip tatillerini yapabilirler.
2.Tek kişilik kalacak yer bulma şansı pek yoktur.Bu sebebten dolayı tek kişilik kalacak yer arayanların 2 kişilik oda bakmaları ve onun üzerinden pazarlık yapmaları gerekmektedir.
3.Sitemizde yer alan kiralık yazlık ev ve villalar minimum 5 maximum 9 kişiliktir.Fiyatlar 100 ila 175 tl arasındadır.Ücretler kişi başı değil gecelik fiyatlardır.
4.Araçlı gelecekler gelmeden önce mağdur olmamaları için feribot firmalarından araç rezervasyonu yaptırmaları gerekmektedir.Gününde feribotta yer bulamayabilirsiniz.Bu durumu yaşamamanız için araç rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz.
5.Temmuz ayının 15`inden sonra avşa adasında otel motel ve pansiyonlar tam doluluk yaşadıklarından adamızda kalacak yer bulamayabilirsiniz bu durumu yaşamamanız için önceden ücretli rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz.Aksi halde adada yer bulamayabilir tatilinizi işkenceye çevirebilirsiniz.

Önemli olarak gördüğümüz soru ve sorunları kısaca yukarda açıkladık.Açıklamalarımızın işinize yarıyacağını umarak adamızda sorunsuz, iyi bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here