31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa adası Ramazanda Pansiyon Fiyatları

Ramazanda Pansiyon Fiyatları

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz,

Sizlere bu seferki makalemizde avşa adasında, ramazanda pansiyon fiyatları ve oda ücretlerinin ne kadar olacağı konusunda değerli bilgiler vereceğiz.

Malumumuz üzere bu yıl dahada erken gelen ramazan dönemi yılın en sıcak ayı olan temmuzdan ağustos ayının 8`ine kadar sürecek. Sıcak geçicek bu dönem içerisinde avşa adasına tatile gelecekler pansiyon fiyatları konusunda hem bilgi sahibi olmak hemde yer ayırtmak için araştırma faaliyetleri içerisine girmekteler. Bu konuda tam bilgi sahibi olamayanlar ise sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurarak bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar. Bizde bu konuyu merak eden ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için bu konuyu açmayı uygun gördük. Şimdi sizlere kısaca pansiyon fiyatları konusunda detayları verelim.

Örneğin avşa adası ve çevresinde sahilde temiz uygun bir pansiyon bakıyorsanız bu dönemde fiyatların kişi başı 25 ila 35 tl arasında olduğunu belirtelim. Tamamen müstakil olan pansiyonların odaları apart oda şeklinde. Yani mutfak ve banyo oda içerisinde olacak şekilde sizlere sunulmakta. Çoğunlukla 2 ve 3 yataklı olan odaların fiyatları ise 2 yataklı odada 50 tl 3 yataklı odada ise 70 tl civarlarında. Tabiki keyifli ve deniz kenarında bir tatil düşünüyorsanız bu fiyatları gözden çıkaracaksınız. Eğer dahada uygun yer bakıyorsanız biraz arkalarda yer alan pansiyonları tercih edebilirsiniz. Bunlarda ise ücretler 10 ila 15 tl arasında kalitesine göre değişiyor. Denize biraz daha yakın olan konaklama tesislerinde ise fiyatlar 20 tl civarlarında.

Alternatif olarak yiğitler köyünde tatil düşünenler için pansiyon fiyatları 10 ila 15 tl arasında bulunmakta olup cazip konaklama seçenekleri ile güzel bir tatil yapma imkanı bulacağınızı sizlere garanti ediyoruz. Fiyat araştırması yaparken denize ücretleri denize yakın ve uzak olarak değerlendirmenizi ve buna göre orantılayarak bir seçim yapmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here