31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa adası Pansiyon Tatili

Pansiyon Tatili

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz,

Sizlere bu makalemizde avşa adası pansiyon tatili hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa adası tatili için pansiyon tercih ettiniz. Peki nedir pansiyonların durumu, hizmetleri nelerdir? Odalarında neler bulunmaktadır. Gelin şimdi bu soruların cevaplarını sizlere verelim.

Avşa adası ve çevresinde yer alan pansiyonların bir çoğu yerlerini apartlara bıraksada adamızda bulunmuyor değiller. Genelde sahilin bir arka caddesi üzerinde yer alan bu tesislere az sayıdada olsa sahil şeridinde rastlamanız mümkün. Genelde apart tarzında hizmet veren odalarında mutfak, mutfak gereçleri, buzdolabı, gardolap, tv, banyo ve wc bulunmaktadır. Pansiyonlar genelde klimasızdır. Buna nispeten fiyatları apartlara göre 10 ila 20 tl arasında daha ucuzdur. Genelde güneş enerjili veya daimi sıcak su hizmeti bulunmaktadır.

Bu tesislerde herhangi bir oda kahvaltı veya yeme içme hizmeti verilmemektedir. Bunun yerine tatilciler kendi alışverişlerini yaparak odalarında yemeklerini yapabilirler. Odalar genelde balkonlu olup ortam mangal yakmayada uygun durumdadır.

Bazı avşa pansiyonları müşterek oda hizmeti vermekte olup bu hizmet kapsamında mutfak ve banyo ortak kullanımlıdır. Bu pansiyonların fiyatları normal piyasa şartlarına göre dah ucuzdur. Tabiki ortak kullanım bir tercih meselesidir. Genelde yemeğini dışarda yemeği düşünenler, fiyatlarının uygun olması nedeni ile bu tesisleri tercih edebilirler.

Genelde tatilini dışarda geçirmeği tercih edenlerin konaklamada masraflarını en aza indirgicek olan pansiyon tatili sayesinde artan paranızı avşa adasının güzelliklerini görmeye veya eğlenceye harcayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here