Otellerde İnternet Sistemleri

3
2.939 okundu

2012 yaz sezonunun yaklaştığı bu günlerde ziyaretçilerimizin bize sorduğu sorular arasında avşa adasında bulunan konaklama tesislerinde internet sistemlerinin bulunup bulunmadığı yer almaktadır.Avşa adasında yer alan bir çok konaklama tesisinde wireless internet sistemi bulunmaktadır.Oteller ve apartların hemen hemen hepsinde internet sistemi müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.Son yıllarda pansiyonlarda internet hizmeti vermeye başlamışlardır.Villa ve apart dairelerde ise böyle bir hizmet yoktur.Eğer avşa adasındaki tatilinizde interneti aktif olarak kullanacaksanız rezervasyon yapacağınız tesise böyle bir hizmeti verip vermediklerini sorunuz.Ayrıca tesise geldiğinizde üst katlardaki internet hızını sorunuz.Mümkünse internetin en iyi çektiği odalardan birini vermelerini isteyin.

Eğer kaldığınız yer internet hizmeti sunmuyorsa üzülmeyin avşa adasında bulunan çay bahçeleri ve bir çok kafetarya ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır.Bu mekanlarda bir çay içerken aynı anda internet üzerinden işlerinizi halledebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. otellerde internet sistemi olması iyi walyıs özellikle hic olmazsa laptoplarımız alır gider can sıkıntısında internette sorf yaparız 🙂

  2. evet gercekden tatil yürelerimizde internetin
    olması iyi olur nedeni ise bu devirde internetsiz yer kalmamlıdır.. heleki yabanıc ükelerden gelen tatilci misafirlerimize karşi mahcup düşmemek içinde olsa tatil adalarımızda internetin bir şekilde hizmetet saglanması gerekmektedir.. kendimde turizim işiyle oraşdim için az cok bilirim truzim konularını:

SORU SOR VEYA YORUM YAZ