31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021

Otel Tatili

Merhaba değerli dostlarımız,

Sizlere bu seferki konumuzda avşa adası otel tatili hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa adası otelleri adamızın çeşitli yerlerinde sizlere hiznet vermektedir. Yarım pansiyon hizmet veren bu tesislerin bir çoğu denize sıfırdır. Son yıllarda sayısı gittiçe artan avşa otelleri buna nispeten hizmet kalitesi ilede birbirleri ile yarışıyor. Peki neden otel tatili. Birincisi tatil için ayırdığınız zamanı alışveriş ve yemek yapma gibi oyalayıcı şeylerle harcamamak. Ayrıca otellerin birbirinden nefis mönüleri ile yemeklerinizi bir şölene çevirip bundan büyük keyifte alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli ikramların yanı sıra bir takım hizmetlerde ücrete dahil karşınıza çıkıyor. Bu açıdan bakarsanız otel tatili yapmak özellikle çift olarak gelenler için daha cazip ve bir çok otel denize sıfır.

Bir kıyaslama yaparsak denize sıfır bir pansiyon veya apart motel`de kişi başı tatil fiyatları 50 tl iken avşa otelleri kişi başı 90 ila 100 tl gibi bir ücretle sizlere hizmet veriyor. Bir hesaplama yaparsak dışarıda yapacağınız 2 kişilik bir kahvaltı 20 tl iken bir akşam yemeği minimum 30 tl tutabiliyor. Bu hesapla kişi başına 70 tlye gelen konaklama ücretinin karşısında bir otele vereceğiniz 90 tl alacağınız extra hizmetlere karşın çok gibi durmuyor. Özellikle 2 yada 3 günlük konaklamada sizlere bilhassa avşa adası otel tatilini tavsiye ediyoruzki bu sayede adamızı daha fazla gezip daha fazla yerlerini görerek keyif almanızı istiyoruz.

Pek ala alışveriş yaparakta yeme içme ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz ama 4 gün ve üzeri konaklamada bu tarz tatili öneriyoruz.Tabiki burada tercih sizin elinizde.Büyük bir keyif alarak tatil yapacağınız avşa adası otelleri sizleri bekliyor.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here