Önümüzdeki Sezon Hakkında

0
177 okundu

Merhaba değerli misafirlerimiz sizlere bu makalemizde önümüzdeki sezon hakkında beklenti ve düşüncelerimizi paylaşacağız.

Bilindiği üzere adamız son yıllarda büyük değişimler geçiriyor. Sahil düzenlemeleri, kanalizasyon çalışmaları, derelerin islahı gibi bir çok alt ve üst yapı projeleri birbiri ardına gerçekleştiriliyor. Son yapılan ağaçlandırma çalışmaları ile sahillerinde farklı bir görünüme kavuşacağı avşa`ya önümüzdeki yaz gelecekler tanımayabilir. Adamızın modernizasyonu her nekadar başarılı gitsede bazı sorunlarda yaşanmıyor değil. Özellikle geçtiğimiz yaz yaşanan su kesintileri hem adalı hemde adamıza gelen tatilcilerden büyük tepki gördü. Neyseki Balıkesir büyük şehir belediyesinden önümüzdeki sezon için gerekli önlemlerin alınacağı açıklandı. Bununla beraber ilaçlama sistemindede değişikliğe gidileceği gelen haberler arasında.

Otel, motel, pansiyon ve apart tipi konaklama mekanlarının tesis sahipleri ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonucu 2018 Konaklama fiyatlarında ise önemli bir değişikliğe gidilmiyecek.

Diğer taraftan her nekadar ülkemizin yaşadığı durumlar son iki sezonu etkilesede 2018 yaz sezonu için beklentiler daha ılımlı. Bu noktada adamızda yaşayan ve yine adamızda iş yapan vatandaş ve esnaflarımız önümüzdeki sezona daha olumlu baktıklarını söylemektedirler. Site yönetimi olarak Avşa adası hakkında herşeyin hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ