Olimpos Motel

Genel Bilgiler:Avşa adasının sessiz sakin bir köşesinde sizlere uzun yıllardır hizmet veren olimpos motel adanın ilk apart motellerinden biridir. Doğal bir ortamda yazlıkların içerisinde yer alan bu aile apartı rahat ve konforlu odaları en hesaplı fiyatlarla sizlere sunuyor. İçerisinde vakit geçirip sohbet edebileceğiniz çay bahçesi havasında olan bölümü şle farklı bir hizmet anlayışını size sunan tesis hakkında bilgi ve rezervasyon için iletişim kurmanız gerekiyor.
Merkeze Uzaklık:Avşa köy merkezine 600 metre.
Denize Uzaklık: Denize 100 metre mesafededir..
Marketlere Uzaklık:600 metre mesafededir.

8 YORUMLAR

  1. ilk defa avşa adasına tatile geldim çocuklarımla ve orada olimpos motelde kaldım ve ben orayı internetten buldum ve yer ayırttım iyikide bulmuşum burayı çok ama çok mennun kaldım herşeyiyle dört dörtlük Sabri beye ve ailesine çok teşekkür ediyorum kendi evimde gibi rahat ettim Sabri bey mükemmel bir insan bizlere bir müşteri gibi değil bir aile ortamı yaşatmıştır kendisine çok teşekkür ediyorum.birdağa yolum düşerse avşa adasına kalacahım tek yerdir.gideceklere tavsiye ederim.

  2. iyi günler.Biz 2 aile 4 ağustos girişli 11 ağustos çıkışlı 1 oda:3 kişilik ve 1 oda:4 kişilik 1 haftalık fiyatı öğrenebilir miyim? Ve bu fiyalarda indirim yapıyormusunuz?

SORU SOR VEYA YORUM YAZ