31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Nelere Dikkat Edilmeli

Nelere Dikkat Edilmeli

Merhaba değerli dostlarımız,

Sizlere avşa adası tatilinizde nelere dikkat edilmeli konusunda yardımcı bilgiler vereceğiz.

Uzun bir dönem boyunca çalışıp sevdiklerinizle dinlenmeyi ve keyif almayı hakketiğinizi düşünüp avşa adasına tatile gelmeyi planlıyorsunuz. Yanlız iyi bir tatil için bazı konulara dikkat etmenizi öneriyoruz. Bunlardan birinci ve en önemli olanı nasıl bir tatil düşlediğinizi planlamak olmalı. Örneğin bir çift olarak gelmeyi ve avşa adasında tatil yapmayı planlıyorsunuz. Sizin için ne önemli? Yada 4 kişilik bir aileniz var ve kendinize uygun kalacak bir yer arıyorsunuz. Bunu nasıl sağlarım? veya daha kalabalık bir aileniz var yada oldukça kalabalık grup halinde tatil düşünüyorsunuz. Nasıl kalacak yer bulurum?

Sizinde durumunuz yukarıda saydığımız örneklemelere uyuyorsa önerilerimize dikkat edin. İlk önce çift olarak avşa adasına tatile gelecekler için konaklama önerimiz eğlence merkezlerine yakınlığı ve canlı ortamı ile iskeleden indiğinizde tam olarak sağınız olan bölgeden kendinize otel, apart veya pansiyon bulmanız olacaktır. Avşa adasının popüler eğlence mekanlarına yakın olması ve bunun yanı sıra adanın en güzel sahilinede sahip olması ile çift olanların bu bölgede güzel bir tatil geçireceklerini düşünüyoruz.

Aile olarak veya kalabalık gelecekler için adamızın sol ve sağ kısmında kalan her iki sahilindede kalacak konaklama tesisi bulunmaktadır. Adamızdaki konaklama tesisleri genelde 2 veya 3 kişilik oda kapasitesi ile hizmet vermektedir. 4 Kişilik yatak kapasiteli apart veya pansiyon az sayıda bulunduğundan bu sınıfa uyan tatilcilerin yer araştırması yaparak ön rezervasyon yaptırmaları tavsiyemiz olacaktır. 4 kişiden yukarı sayıda avşa adası tatiline gelecekler içinde önerimiz kendilerine kiralık villa veya eşyalı apart daire bulmaları olacaktır.

Bir önemli husus merkeze uzak veya daha arkalarda bulunan konaklama tesislerinin daha ucuz olacağını dikkate almanız olacaktır.

Fiyat açısından daha uygun şartlarda gözlerden uzak sessiz sakin bir tatil düşünüyorsanız yiğitler köyü sizler için iyi bir alternatif olacaktır.

Yeme içme açısından zahmete katlanmak istemiyorsanız avşa otelleri sizlere yarım pansiyon olarak zengin mönüsü ile kaliteli hizmet veriyor. Yok ben kendim yemeğimi yapar yerim diyorsanız apartları, dışarda yiyip içerim diyorsanız pansiyonları tercih etmelisiniz. (Sulu yemek seviyoranız uygun fiyatları ile çınaraltı mevkiinde bulunan lokantaları tercih edebilirsiniz)

Bunlar haricinde avşa adasında güzel bir tatil için adanın dört bir yanında bulunan koyları dikkatinizden kaçırmamalı ve buraların eşsiz güzelliklerinin tadını çıkartmadan adamızdan dönmemenizi, özellikle tatil harcalamarınızı yaparken dikkatli olmanızı ve adamızdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı istiyoruz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here