Nasıl Rezervasyon Yapılır

1
4.063 okundu

Web sitemize girdiniz ama nasıl rezervasyon yapılır bilmiyorsunuz,Bu makalemizde sizlere sitemiz aracılığı ile nasıl rezervasyon yapılacağını açıklıyacağız.

Öncelikle tavsiyemiz nasıl bir tesiste tatil yapacağımızı belirlemek.Bir otel`de tatil düşünüyorsak site üstünde yer alan avşa otelleri menüsüne,aynı şekilde apart veya pansiyon`da tatilimizi yapmayı düşünüyorsak avşa apartlar ve avşa pansiyonlar sayfasına gitmeniz olacaktır.Bu sayfalarımızda ilgilendiğiniz tesisleri ayrıntılı inceleyerek kalacağınız yeri seçebilirsiniz.

Karar verdiğinizde ilgili tesisin sayfasının altında belirtiğimiz iletişim telefonlarını arayarak firmanın görevlisi ile merak ettiğiniz detaylarla birlikte konaklama ücretleri`ni öğrenebilir ve rezervasyonunuzu talep edebilirsiniz.Firmalar bir veya iki gecelik ücreti banka hesap numaralarını vererek sizden talep edebilirler.Bu şekilde kesinlik kazandırdığız rezervasyonunuz ile avşa adasına geldiğinizde yer arama sıkıntısına girmeden tatilinize başlayabilirsiniz.

Bizimde tavsiyemiz bu yönde olacaktır.Zira ödeme yapmadan yapacağınız rezervasyonlar kesin olmamakla beraber buna paralel adaya geldiğinizde yer arama zahmetine düşebilirsiniz.Buna mahal vermemek için sınırlı sayıda olan bu tesislerden bir an önce rezervasyonuzu kesinleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Paylaş
Önceki İçerikAvşa 2011
Sonraki İçerikAvşa Adası Nerede

1 YORUM

  1. çok açıklayıcı olmuş, daha önce pek rezervasyon yaptırmamıştım ama şu sıra bi tatile çıkacağım.. yazınız çok yararlı oldu benim için..

SORU SOR VEYA YORUM YAZ