Kullanıcı Sözleşmesi

1. Taraflar

1.1. AVŞA ADASI
1.2. www.avsa-adasi.com.tr web sitesini kullanan tüm gerçek ve tüzel kişiler

2. Açıklamalar
2.1. Avsa-adasi.com.tr : AVŞA ADASI
2.2. Kullanıcı/ Son Tüketici : www.avsa-adasi.com.tr web sitesini kullanan tüm gerçek ve tüzel kişiler

3. Giriş
Bu websitesi AVŞA ADASI ’na ait olup, site üzerinde her türlü organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi AVSA-ADASİ.COM.TR’ye aittir. Lütfen sitemizi kullanmadan önce kullanım koşullarını çok dikkatle okuyunuz. Sitemize girmek ve kullanmakla sitemizin kullanım kurallarını kabul etmiş sayılırsınız.

3.1. AVSA-ADASİ.COM.TR, tüm şartlar dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür şartı ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler sitede yayın anında yürürlüğe girer.
3.2. İşbu siteye girilmesi veya sitemizin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf Türkiye cumhuriyeti kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Alanya Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. AVSA-ADASİ.COM.TR’nin kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı ise saklıdır.

3.3. AVSA-ADASİ.COM.TR web sitemizde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini düzenli şekilde kontrol etmekteyiz. Ancak tüm bu özenli çalışmamıza rağmen, web sayfalarındaki bilgiler yapılan değişikliklerin gerisinde kalabilir. AVSA-ADASİ.COM.TR’nin web sitesinde bulacağınız materyaller ve bilgiler sitemize verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncellik durumu ile sitede yer alan durumu arasında ayrılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, güvenilirliği, koşulları, kalite performansı belli bir amaca uygunluğu ve AVSA-ADASİ.COM.TR’nin internet sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı hizmetler hakkında herhangi bir garanti verilmemekte ve sözde bulunulmamaktadır.

4. Web Sitemizde ve Sayfalarımızda Değişiklik Yapma Hakkı
4.1.AVSA-ADASİ.COM.TR sitemizde mevcut olan her türlü hizmet ve siteyi kullanma koşulları ile sitemizde yer alan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden dizayn etme, yayını kesme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitemizdede yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Sitemizin kullanımı ya da sitemize giriş ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verdiğimiz diğer web siteleri ve sayfaları için`de geçerlidir.

4.2.AVSA-ADASİ.COM.TR, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hertürlü konuya münzahızır problemlerden dolayı işlemin veya iletişimin gecikmesi ve imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması konularında herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5. Web Sayfalarına Link Verilmesi
Web sitemiz üzerinden başka sitelerede link vermemiz mümkündür, AVSA-ADASİ.COM.TR sitemiz üzerinden link verdiğimiz sistelerdeki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir sözde bulunmamaktadır. Bu sitelerin bir kısmı AVSA-ADASİ.COM.TR dışındaki firmalar tarafından ve o firmaların sorumluluk alanlarında düzenlenmekte olup, ilgili sitelerin kullanımı AVSA-ADASİ.COM.TR’den bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları altında gerçekleşir, AVSA-ADASİ.COM.TR bu site ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda herhangi bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiye ve taahütte bulunmamaktadır. Bu sitelerin kullanımlarından dolayı doğabilecek zararlar, kullanıcının kendi sorumluluğu altındadır.

AVSA-ADASİ.COM.TR bu tür link verilen sitelere ulaşımı, kendi yazılı şartlarına bağlayabileceği gibi, AVSA-ADASİ.COM.TR’nin uygun görmeyeceği bağlantılarada erişimi her zaman kesme hakkını saklı tutar.

6. Rezarvasyon İptal veya Değişikliklerine İlişkin Açıklamalar
AVSA-ADASİ.COM.TR üzerinden yapılan her türlü aracısız rezervasyon işlerinde rezervasyon şarlarımız kabul edilmiş sayılır. Web sitemiz ve firmamız sitemizde yer alan tesislerle kullanıcılar arasında aracılık veya komisyonculuk gibi faaliyetlerde bulunmamaktadır.Kullanıcılar ilgili tesislerle kurmuş oldukları iletişim vasıtası ile ücretsiz olarak aracısız ve komisyonsuz rezervasyon yapabilmektedirler .Bu sebebten ötürü ilgili tesisin yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet vermesi durumlarında AVSA-ADASİ.COM.TR herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

7. Site Bilgileri
İşbirliği yaptığımız tesisleren alınan bilgiler eşliğinde AVSA-ADASİ.COM.TR websitesi üzerinde ilan edilen bilgilerin doğruluğu konusunda büyük bir özen gösterilir ancak alınan veya talep edilen hizmet ve olanakların belirtilen nitelik ve müsaitliliği bulundurmamasından dolayı AVSA-ADASİ.COM.TR sorumlu tutulamaz.
Sitemizde yer alan tesislerin ve odalarının AVSA-ADASİ.COM.TR websitesinde gösterilen resimleri sadece genel bilgilendirme amaçlı olup verilen oda şekli ile sitemizde yayınlanan resimler aynı şekilde olmayabilir. Pansiyon ve Motel durumları ve hizmetleri tesisten tesise farklılık gösterbilir. Ziyaretçi, AVSA-ADASİ.COM.TR üzerinden rezervasyon yaparken bu ve benzeri durumları göz önünde bulundurmak zorundadır. Sunulan tüm bu hizmetler için ziyaretçi kendi arzusu ile rezervasyonunu yapar ve hizmete yönelik kişisel zevk ve isteklerine uymayan herhangi bir konuda AVSA-ADASİ.COM.TR’e bir itiraz yöneltilemez.

8. Bize Yapacağınız Bildirimler
Firmamıza, hizmetlerimize ilişkin destek bölümü veya yardım alanında belirtilen şekilde bildirimde bulunabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here