31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Konaklama Konseptleri Nelerdir

Konaklama Konseptleri Nelerdir

Konaklama için yapılan tesis seçimlerinde sık karşılaşılan ziyaretçilerimiz tarafından bize sıkça sorulan sorulara cevap olması açısından bu konuda aydınlatıcı bilgilere yer verelim istedik.İlk olarak sıkça karıştırılan apart konaklama konseptleri içerisindeki hizmetleri belirtelim.
Adamızda en çok bulabileceğiniz konaklama tipi aparttır.Yalnız burada bazı ince çizgiler vardır.Web sitemizden sıkça bulabileceğiniz apart tesisler pansiyon ve motellerdir.Bunların haricinde az sayıda müstakil apart dairelerle karşılaşabilirsiniz.Pansiyon ve motellerde verilen hizmetler ve konspetler tesislerin tanıtım sayfalarında detaylı bir biçimde verilmiştir.Ziyaretçilerimizin sıkça sorduğu soru ise odaların biçimidir.Bu tesislerde verilen oda hizmetidir.Bir oda içerisinde mutfak banyo televizyon gardolap gibi eşyalar sizlerin kullanımına sunulmaktadır.Apart konseptinde uygulanan budur.Oda içerisinde harici bir oda veya ebeveyn odası bulunmamaktadır.Genede bu şekilde hizmet veren az sayıda konaklama tesisleride adamızda bulunmaktadır.Pansiyon ve moteller arasındaki fark ise kalitedir.
Apart konsepti içerisinde hizmet veren az sayıdaki apart daireler ise müstakil 1+1 veya 2+1 şeklinde olup genellikle sahibinden günlük olarak kiralanmaktadır.Daireler ev şeklinde ev eşyaları ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır.
Otellerde ise yarım pansiyon konsepti uygulanmaktadır.Sabah ve akşam yemekleri açık büfe olup ücretsizdir.Hiç bir otelde alkollü içecekler ücret dahilinde sunulmamaktadır.
Bir başka konaklama tipide villalardır.Villalar ev şeklinde ev eşyaları ile müstakil bahçeli yazlıklardır.Çok az sayıda villa denize sıfırdır.Bunun dışındaki villalar merkezde denize en fazla 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.
Yinede sizler uygulanan konseptleri merak ediyorsanız tesislerle iletişime geçtiğinizde sorunuz yada bizden tüm konular hakkında iletişim yolu ile bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here