31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi İdo Avşa Adası Seferleri

İdo Avşa Adası Seferleri

 İdo Avşa adası seferleri 2 Nisan’da 2021 baharında başlayacak. 2021 Yılı içerisinde gerçekletirilecek seferler Yenikapı, Bostancı, Avcılar ve Marmara hatları üzerinde gerçekleştirilecek.

İdo Avşa Adası Bilet Fiyatları 2021

 İdo 2021 yılı için bilet satışlarına başladı. Ancak güncel programı web sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca 2021 Yenikapı-Bostancı Avşa Adası İDO bilet ücretleri aşağıdaki gibidir. Deniz otobüsü fiyatı kişi başı 75 Türk lirası, promosyonlu ekonomik bilet ücreti ise 105 Türk lirasıdır. Bununla birlikte Tekirdağ Avşa İdo bilet fiyatları`da 50 Türk lirası`dır. Avşa, Yenikapı, Bostancı, Avcılar ve Tekirdağ İDO gişelerinden, İDO web sitesinden ve IDO Akıllı Biletleme Uygulaması`ndanda bilet satın alabilirsiniz.

Yenikapı Bostancı Avşa Adası İdo Seferleri İlkbahar Tarifesi 2021

Yenikapı Avşa Adası Seferleri Bostancı`dan 40 dk sonra yapılmaktadır.

Yenikapı Cuma Günü Hareket  : 19:45
Avşa Adası İstanbul Pazar Günü Dönüş Saati : 16:00

Avcılar Avşa Adası İdo Seferleri 2021

 Avcılar Avşa Adası deniz otobüsü seferleri İdo tarafından alınan bir kararla sona erdi. Bunun yanında Büyükçekmece İdo Bursa seferleri devam edecek.

İdo İstanbul Avşa Adası Seferleri Hakkında

 Ido, 2 Nisan 2021’de bahar programına başlayacak. 2 Nisan’dan itibaren, İstanbul-Avşa arasında yolculuk yapacak yolcuların HES kodu almaları gerekiyor. Seferleri kaçırmamanız için en az 15 dakika önce İdo terminallerine gelmeniz gerekmektedir. Ayrıca ulaşım için yanınıza maske bulundurmanız gerekecektir. Çünkü İdo gerek terminallerine olsun gerekse deniz otobüslerine olsun maskesiz yolcu almıyor. Bununla birlikte 18 yaşın altında reşit olmayan çocuklar ebeveynleri ile yolculuk yapmak zorundadır. Ek olarak 18 yaş altı yolcuların bir HES kodu ve seyahat izni almaları gerekmektedir. Aynı şartlar 65 yaş üzerinde olan yolcular içinde geçerlidir.

İdo Avşa Adası Alternatif Seferleri

 İdo Avşa Adası Tekirdağ Seferleri 1 Temmuz 2021 tarihinde başlayacaktır. Yapılacak olan bu seferler 1 Eylül tarihine kadar aralıksız devam edecek ve aynı zamanda sonlanacaktır. Kış dönemlerinde sadece Tekirdağ Avşa Adası Arabalı Feribot Seferleri ile kolay ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca ulaşım için bir diğer alternatif ise İstanbul Bandırma İdo Seferleri olmaktadır. İdo ile Bandırma`ya gelecek olan yolcular Erdek Avşa Adası Gestaş Seferleri ile adamıza ulaşabilirler. Bununla birlikte İdo Büyükçekmece Bursa arasında yolcular alternatif bir ulaşım hattı kurmuştur.

 İDO Avşa Adası bilet fiyatları erken alımlarda 75 Türk Lirası’ndan satışa çıkarılmıştır. Avşa Adası`na ucuz ulaşım için biletlerinizi mümkün olduğunca erken satın almalısınız. Çünkü son dakika İDO bilet fiyatları 105 Türk Lirasında satılacak. Adamızda ucuz ve uygun bir tatil için ulaşım maliyetlerinizi düşürmenizde fayda var.

 Avşa Adası`nın en kalabalık dönemleri Temmuz ve Ağustos ayları`dır. Bu aylarda adamızdaki doluluk oranı neredeyse %100 de %100`lere ulaşmaktadır. Bu nedenle hem biletinizi erken almanızı hemde otel rezervasyonunuzu erken yapmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizde Avşa Adası Pansiyon Fiyatları sayfamızdan en güncel konaklama ücretlerini öğrenebilirsiniz. Adamıza alternatif ulaşım yolları için Avşa Adasına Nasıl Gidilir sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Adamıza sorunsuz ulaşım için lütfen İdo terminallerine 1 saat önceden geliniz.

 İdo Tekirdağ üzerinden Avşa Adası ve Marmara Adası`na ulaşım sağlamaktadır. İdo Avşa Tekirdağ seferleri hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Tekirdağ Avşa İDO Sefer Saatleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

ido tekirdağ avşa adası sefer tarifesi

İstanbul – Avşa Adası – Marmara Adası – İDO Yaz Seferleri 2021

 İdo 30 Mayıs 2021’den itibaren sadece cuma günleri Avşa Adası, Marmara Adası seferlerii düzenleyecek. Ayrıca 2021 yılında İdo Yenikapı ve Bostancı üzerinden Avşa İstanbul yaz seferleri`ni düzenlemeye başlayacak. İDO Avşa seferleri için bilet satışları açık olup fiyatları 75 ile 105 TL arasında değişmektedir. Ancak yapılacak seferler gün içerisinde farklı saatlerde gerçekleştirilecektir.

 İdo deniz otobüsü ile Avşa Adası Seferleri kaç saat sürüyor?. İdo İstanbul Avşa Adası seferleri ile yolculuk 3 saat 30 dakika sürmektedir.

 İDO deniz otobüsü Avşa ve Marmara Adası seferleri her sene mayıs ayının son haftalarına dığru başlamaktadır. Yapılan bu seferler İstanbul’un liman semtleri olan Yenikapı ve Bostancı limanlarından düzenlenmektedir. Avşa Adası Belediye Başkanı Süleyman AKSOY adamızda turizmin erken başlaması için İDO yetkilileri ile görüşmelerde bulunmuştur. Belediye başkanı Süleyman Aksoy’un seferlerin 2 Nisan 2021 tarihinde başlayacağını beyan etti.

 Kısaca İDO Avşa Adası Bilet fiyatları 75-135 TL arasında değişiyor. Güncel fiyatlar ve bilet rezervasyonları için İdo web sitesi ve İdo Bilet Satış Gişelerinden bilgi alabilirsiniz.

 İlkbaharda her cuma günü İstanbul’a en yakın tatil yerleri arasından biri olan Avşa Adası’na İdo ile gelebilirsiniz. İdo İstanbul Avşa Adası yaz seferleri`nin yapılacağı tarihe kadar her pazar günü aynı saatte İstanbul’a dönecek. İdo`nun 2021 yaz sezonu için yapacağı seferler 29 Ekim tarihine kadar sürecek. Ancak İdo Tekirdağ ve Avcılar seferleri sonbaharda düzenlenmeyecek.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here