31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Haziranda Açık İşletmeler

Haziranda Açık İşletmeler

Avşa adasında bulunan bir çok konaklama tesisi mayıs ayı itibarı ile hazırlıklarına başlasada sezon açılışları dönem dönem değişmektetir.Havalarında haziran ayında iyi ve sıcak gitmesi beklenen adamızda bir çok konaklama tesisi erken açılış yaparak kalabalık ve iyi bir sezon beklentilerini ortaya koymaktadırlar.Sizlere bu platformdan gün gün yeni sezon açılışlarını yapan konaklama tesislerini duyuracağız.Ziyaretçilerimizin yer bulmada sorun yaşamamaları ve mağdur olmamaları için ilgilendikleri tesislerden ön rezervasyon yaptırmaları gerektiğini önemle hatırlatırız.Buna göre adamıza gelen tatilcilerin yer bulması ve rezervasyon yaptırarak tatillerini kolayca planlaması için haziranda açık işletmeleri sizlere duyuruyoruz.
Avşa adasında açık olan apart ve pansiyon tipi konaklama tesisleri sırası ile aramıza yeni katılan nehir apart,özgür motel,barbaros ve hilal pansiyon.
Haziranda açık olan oteller ise çankırı,palmiye ve ayata otel olmaktadır.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

1 YORUM

  1. ADA ASLINDA GÜNEY SAHİLLERİNDEN VE AKDENİZ DEN AŞAĞI KALIR DEĞİL YETERKİ DOĞRU İŞLETMECİLER TARAFINDAN PROFESYÖNEL YÖNETİLSİN AVŞA BİR AVŞA DAHA OLUR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here