31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa adası Haziran Ayında Tatil

Haziran Ayında Tatil

Merhaba sayın ziyaretçimiz,

Haziran ayında tatil ne kadara mal olur. Avşa adası ve çevresinde açık işletme, otel ve pansiyon varmıdır. Eğlence yerlerinde durum nedir, ulaşım yolları nelerdir ve aynı zamanda hava durumu nasıldır detaylı bilgiler vereceğiz.

Sizler avşa adası çevresinde tatil yapmayı düşünüyorsanız tatilin diğer aylara nazaran %50 daha ucuza malolacağını dikkate almalısınız. Özellikle yeme içme ile birlikte otel ve pansiyon fiyatları yarı yarıyadır. Ayrıca tüm konaklama tesisleri ile beraber diğer işletmeler haziran 10 gibi hazır bir şekilde faaliyete geçmektedir. Aynı zamanda tüm eğlence yerleride bu tarihten sonra tatilcilere hizmet vermeye başlar. Avşa adasına ulaşım ayın 20`sine kadar deniz otobüsleri ile haftada bir gün yenikapı ve bostancı üzerinden sağlanıyokern silivri hattı üzerinden yolcu gemileri hergün haraket etmektedir. Ayın 20`sinden sonrada deniz otobüsleri düzenli olarak her gün sefer yapmaktadır.

Avşa adasında haziran ayında hava durumu yine ayın 10`undan sonra daha sıcak ve sakin bir yapıda olmakta ve bu durum sezon sonuna yani eylül ayına kadar devam etmektedir. Güzel olan taraf bu ayda adanın sessiz sakin olması ve baharın yazla kucaklaştığı dönemde doğal güzelliklerin ve ortamın daha güzel olmasıdır.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here