Hakkımızda

logo-header

2005 Yılında internet üzerinden yapmış olduğumuz yayıncılık hizmetleri ile Avşa adası`nın tanıtımını yapan ve yapmış olduğu web sitelerinde Avşa`daki otel,motel,pansiyon ve apartlara geniş yer vererek ziyaretçilerin aracısız komisyon vermeden internet üzerinden online rezervasyon yapmasını sağlayan firmamız,yıllar geçtikçe artan hizmet kalitesi ve ziyaretçilerimize tanıttığımız konaklama tesisleri ile çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Yayın hayatımız boyunca sanal alemde markalaşan firmamız avşa adası`nın en güçlü en iyi sitelerini sizlere sunmaktadır.2009 Yılında Resmi anlamda çalışmalarımızın markalaşması için yapmış olduğumuz girişimler ve vermiş olduğumuz çok büyük mücadeleler eşliğinde Türk Patent Enstitüsündende Avşa adasında Markalaştık.

Web sitelerimizde Avşa adasında yapılabilecek turistik aktivitelerin yanı sıra,faydalı turistik bilgilerle ziyaretçilerimizin adamıza gelmeden önce yapabilecekleri aktiviteleri öğrenmeleri amaçlanmıştır.Bunların yanı sıra ayrıntılı olarak tanıttığımız otel,motel ve pansiyon gibi firmaların konum bilgilerini,oda hizmetlerini ve iletişim bilgilerine resimli olarak yer veriyoruz.

Ayrıca sitelerimizde yorum ekleyerek fikirlerinizi paylaşabileceğiniz platformları sizlere sunuyoruz.Bunların dışında sitemizi sosyal olarak takip edebileceğiniz üyelik sistemleri,fan sayfalarınada yer vererek sitemize gelmedende avşa adasındaki gelişmeleri ve yeni eklenen tesisleri öğrenme fırsatını sizlere sunuyoruz.

Menülerimizde indirimli ve kampanyalı tesislere yer vererek sizlerin en uygun fiyatlara tatil yapmanızı kolaylaştıracak çalışmaları sitelerimizde sürdürüyoruz.

Avşa adasının en profosyenel çalışmalarını yapan ve adamızı en iyi tanıtan web sitelerimizi takip ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

5 YORUMLAR

  1. Yazar Zafer Barış Göz 7 Şubat 2013 Tarihli

    Avşa’da Dalış Başlıklı yazınızda avşa adasında bir dalış Merkezı bulunmadığı belirtilmiş öncelikle daha net bir araştırma yapılarak bu yazı yazılabilirdi ama gözden kacmış olabilir. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna Bağlı 584 sicil numaralı Yetkili Bir Dalış Merkeziyiz Ve 2 yıldırda Avşa Adasında Falıyet göstermekteyiz.

    Bilgilerinize,

  2. avşada cınar koyunda ikamet ediyorum cınar koyu sakini olarak gelecek misafirlere tatilciler cınar koyundada konaklama yaapıldıgını ve ilgili apartların bulundugu hakkında resim görsel ve bilgi verirseniz sevinirim

SORU SOR VEYA YORUM YAZ