31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Tatil Bilgileri Güzel Balayının Püf Noktaları

Güzel Balayının Püf Noktaları

Güzel bir balayının püf noktalarına dikkat etmenizde fayda var.4 maddeden oluşan ve en iyi şekilde balayı tatilinizi yapmaya yarayacak bilgiler aşağıdaki gibidir.
1.Balayınızı ayarlarken birlikte çalışmanız ilk tavsiyemiz olacak.Unutmayınki sizin balayınız o ana kadarki en özel birlikteliğiniz olacak.Eğer balayı programı ile 1 kişi ilgilenirse ve tatiliniz istediğiniz gibi gitmesse suçluluk hissedebilirsiniz.Hi. bir şekilde balayı programınza karışmadığınız takdirde belkide hiç bir şekilde tatmin olamıyacağınız bir balayı geçireceksiniz.Bu sorunların önüne geçmek için programınızı birlikte yapın ve bunu yaparken keyif almayada bakın.
2.Balayı programınızı yaparken fırsatları değerlendirin.Tatilinizi planlarken uygun paket programlarını görmezden gelmeyin.Bir turizm acentası ile görüşerekde hayalinizdeki balayını programlayabilirsiniz.Bu sayede bütçenizi fazla zorlamamışda olursunuz.Balayı rezervasyonu yaptırken istediğiniz detaylarıda bildirmeniz sizin yararınıza.Özellikle yurtdışı rezervasyonu yaptırıyorsanız kızlık soyadınızıda kullanın.Böylelikle pasaport kontrolünde güvenlik sorunu yaşamassınız.
3.Balayı tatiliniz için sağlan seçim yapın.Özellikle bavul seçiminizde kenar ve iskeleti sağlam kilitlenen bavullar tercihiniz olmalı.Ayrıca yürüme mesafesini ve bozuk olabilecek yolllarıda dikkate alarak tekerlekli ve askılı olan bavul almaya özen gösterin.Büyük bir bavul yerine yanınıza 2 küçük bavul alın.Bu sayede eşyalarınızı düzenli ve dengeli taşırsınız.Son olarak bavulunuzun seyahat esnasında karışmasını önlemek için bir özeliği olmasınada dikkat edin.
4.Seyahatınızda bir veya daha fazla bağlantılı olarak ucuş yapacaksanız el bagajınızı hafif tutun veya birden fazla bagajı yanınıza almayın.Çünkü bazı havaalanlarında iki terminal arası uzun yürüyüş mesafesi olabilir ve bu uzun mesafeyi yürümeniz gerekebilir.Eğer yanınıza büyük yada birden çok bagaj alırsanız bu size zaten kısıtlı olan içerisinde büyük sorun çıkaracaktır.
Yukarıda saydığımız detaylara dikkat ettiğiniz takdirde sorunsuz bir balayı tatili programı ayarlamış olursunuz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here