Güncelleme ve Yenilikler

0
3.546 okundu

3. Yaşımıza gireceğimiz şu günlerde avşa adasının en çok okunan tatil sitesi avsa-adasi.com.tr`de bazı değişiklikler yaptık.İlk olarak avşa adasına tatile gelecek olan misafirlerimizin konaklayacakları otel,motel veya pansiyon tipi konaklama tesislerinin tam olarak konumlarını görsel olarak google haritaları üzerinde sunduk.Bu sayede ziyaretçilerin kontak kurdukları konaklama tesislerine sorulan bir çok soru ve sorunları hafiflettik.Zira bir çok ziyaretçi bu tesislerin denize,merkeze,alışveriş ve eğlence yerlerine uzaklığını merak ediyor ve bu konuda tesis sahipleri ile uzun süren telefon görüşmeleri yapıyorlardı.
2. olarak ziyaretçilerimizin sosyal medyada beğendikleri tesisleri paylaşabilme ve oy verebilme olanaklarını sağladık,ayrıca en çok okunan ve oylanan popüler konaklama tesislerinide gerek sitemiz konseptinde gerekse sosyal medya uygulamalarında sunarak avşa adasının en beğenilen otel,motel ve pansiyonlarını sunduk.
3. olarak her sayfamızda ziyarçilerimizin soru sorabilecekleri veya düşüncelerini paylaşabilecekleri yorum alanlarını aktif ettik.
Tün bu güncelleme ve yeniliklerle avşa adası hakkında ilk ve tek en kapsamlı en çok bilgi veren ve en sosyal web sitesi olma özelliğini web sitemize kazandırdık.Bu konuda maddi manevi hiç bir masraf ve emek harcanmasından çekinmedik.Şüphesiz sizlerin beğenileri ilede bizide diğer tatil sitelerindende ayıran bu özelliklerdir.
Sizlerin desteği ve beğenileri bizim gücümüzdür.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ