31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Gestaş Erdek Avşa Seferleri

Gestaş Erdek Avşa Seferleri

 Gestaş Erdek Avşa Seferleri feribot ile ortalama 2 saattir. Gestaş Avşa Adası arabalı feribotu ile Erdek Balıklı, Ekinlik ve Marmara Adası güzergahlarında seyahat edebilirsiniz.

 Gestaş şirketi yaz kış bu hatlar üzerinde çalışarak adanın ulaşım ihtiyacını karşılıyor. Erdek`ten hareket eden Gestaş arabalı feribotu ortalama 2 saatte Avşa Adası`na ulaşıyor. Aynı zamanda feribot 1 saat gibi bir sürede Marmara Adası`na ulaşmaktadır. Hem yolcu hemde araç taşımacılığı yapan Gestaş şirketi Paşalimanı Adası, Marmara Adası, Ekinlik Adası ve Avşa Adası`na seferler düzenlemektedir. Erdek’ten Avşa Adası’na ulaşım bu şekildedir. Aşağıda 2021 yılı yaz ve kış feribot seferleri ve saatleri sizler için listelenmiştir.

gestaş erdek avşa adası sefer saatleri

 Yaz aylarında Erdek’ten Gestaş, Marmara roro ve Adalar 1 arabalı feribotları ile Avşa Adası’na gidebilirsiniz. Gestaş arabalı feribotu ile Erdek Avşa Adası kaç saat diye merak edenler için cevabımız 2 saat olacaktır. Erdek`ten Avşa Adası`na alternatif ulaşım sağlayan Adalar 1 ve Marmara Roro feribotları 1 saat 30 dakikada adaya ulaşmaktadır. Yalnız Gestaş ve Adalar 1 arabalı feribotları Avşa Adası`na yaz kış düzenli sefer gerçekleştirmektedir. Sadece Marmara Roro şirketi yaz aylarında Adaya sefer yapmaktadır. Aşağıda güncel Gestaş feribot sefer saatleri bulunmaktadır.

Erdek Avşa Adası Gestaş Seferleri ve Sefer Saatleri

 Erdek’ten Avşa Adası’na deniz otobüsü seferleri iptal edildi. Erdek deniz otobüsü seferleri hakkında gelişmeler sitemizden duyurulacaktır. Ayrıntılar için lütfen web sitemizi takip edin.

 Erdek Avşa Gestaş seferleri ve saatleri hakkında detaylı bilgiler için 444 0 752 numaralı Gestaş’ı arayabilirsiniz. Erdek’ten Avşa’ya Gestaş ile gelebilmek için hareket saatinden en az 30 dakika önce Erdek iskelesine gelmeniz gerekmektedir. Eğer aracınız ile gelecekseniz bu süre en az 1 saat olmalıdır. Çünkü Gestaş şirketi araçları feribota iskeleye giriş sırasına göre almaktadır.

 Ayrıca sayfamızdan Avşa Adası bilet fiyatları bilgilerini inceleyebilirsiniz. İstanbul’da olup kışın Avşa’ya gitmek isteyenler adaya Erdek`ten arabalı feribotlar ile gelebilirler. Çünkü Kış aylarında İdo Avşa Adası’na sefer düzenlememektedir. Bu nedenle adaya yolculuk yapacaklar öncelikle İDO ile Bandima’ya gelmek zorundalar. İdo ile Bandırma`ya gelen yolcular Erdek üzerinden Gestaş Avşa Adası seferleri ile adaya ulaşabilirler.

Erdek Avşa Adası Gemi Saatleri

 Erdek Avşa arabalı feribot sefer saatleri ise şöyledir. Gestaş tüm hafta boyunca sabah saat 11: 00’de Erdek’ten Avşa Adası’na hareket etmektedir. Avşa’dan Erdek’e dönüş saati ise Akşam 17.45’tir. Akşam saatlerinde Erdek’ten Avşa Adası’na sefer saat 19:00`da yapılmaktadır. Kış aylarında tüm hafta boyunca her gün çift yönlü sefer düzenlemektedir. Gestaş yaz aylarında ek sefer düzenlemektedir. Onunda hareket saati Avşa`dan 12:30, Erdek`ten saat 15:00`dir.

Çevre İllerden Gestaş ile Erdek Avşa Adası`na Ulaşım

 Avşa Adası’na Kocaeli, Eskişehir, Bursa, Ankara, İzmir ve çevresinde bulunan illerden ulaşabilirsiniz. Anadolu bölgesinde bulunan tüm illerden yolcular adaya Erdek üzerinden ulaşabilirler. Bulunduğunuz il ve ilçelerden adamızın konumunu öğrenmek için Avşa Adası Nerede sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Kısaca Avşa’dan Erdek’e yaz kış Gestaş ve Adalar 1 arabalı feribotları ile ulaşabilirsiniz. Marmara Roro Arabalı Feribotu ile sadece yaz aylarında adaya ulaşabilirsiniz. Yani ulaşım için bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Gestaş Şirketi Hakkında

 Gestaş Deniz Taşımacılığı A.Ş. 2010 yılında hizmete başlayan denizcilik şirketlerinden biridir. Şirketin yönetim kurulunun başında Volkan Uslu bulunmaktadır. Gestaş ayrıca güney Marmara’da Çanakkale ilinde hizmet vermektedir. Bununla birlikte şirket yaz kış Çanakkale-Eceabat, Çanakkale-Kilitbayır, Kabatepe ve Gökçeada, Geyikli-Bozcaada`yada feribot seferleri düzenlemektedir.

Erdek Avşa Adası Alternatif Ulaşım Yolları

2021 yaz sezonu itibarı ile yeni bir denizcilik şirketi olarak faaliyetine başlayan Yıldız 5 gemisi avşa adası erdek ulaşım seferleri`ne başlamıştır.

 Avşa adası yiğitler köyü limanından hareket eden Yıldız 5 gemisi takribi 1 saat 30 dakika içerisinde avşa adası`ndan erdeğe, erdek`ten avşa adası`na ulaşım sağlamaktadır. Yolcu taşımacılığının yanı sıra otomobil, kamyonet ve motosiklet gibi araçlarında taşımacılığını yapan şirket aracılığı ile yaz kış avşa adası`na ulaşım sağlayabilirsiniz. Şirketin sefer saatleri ve ulaşım fiyatları hakkındaki detayları buradan inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here