Eylülde Tatil Fiyatları

0
5.107 okundu

Merhaba değerli tatilciler, sizlere bu makalemizde eylülde tatil fiyatları konusunu işleyeceğiz.

Yaz sezonunun ve hava sıcaklıklarının devam ettiği eylül ayında okul ve yeni iş dönemine hazırlıklar yaşandığı için avşa adasında kişi sayısı azalmaktadır. Sonbaharın eşsiz güzelliklerinin yaşandığı avşa adasında eylül ayında tatil bir başkadır. Kalabalığın azaldığı bu dönemde denize girilen koylarda manzara ve ortam şahanedir. Bu nedenle huzur arayan ve ortamdan zevk almasını bilenler eylül ayında tatil yapmayı tercih ederler.

Eylülde Tatil Fiyatları
Avşa`da Eylülde Tatil Fiyatları

Eğer sizde bu dönemde tatile çıkmayı düşünüyorsanız eylül fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istersiniz. Bu ayda sizlere yarım pansiyon hizmet veren oteller kişi başı 60-70 tl arasında fiyatlarla hizmet vermektedir. Apartlar ve pansiyonlar ise %50 oranında indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Örneğin normal sezonda denize sıfır pansiyon veya apartta kişi başı 40 ila 50 tl olan ücretler yarı yarıya düşer. Arka taraflarda kalan pansiyon ve apartlar`da fiyatlar 10 ila 25 tl arasında değişmektedir.

Bu ay içerisinde tatile geldiğinizde avşa adası`nın eşsiz güzellikteki koyları ve plajlarını ziyaret etmenizi, balık ve dünyaca ünlü şaraplarının tadına bakmanızı, adaya özgü midye ve diğer deniz ürünlerinin tadına bakmanızı öneriyoruz.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ