31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa adası Eylülde Tatil Fiyatları

Eylülde Tatil Fiyatları

Merhaba değerli tatilciler, sizlere bu makalemizde eylülde tatil fiyatları konusunu işleyeceğiz.

Yaz sezonunun ve hava sıcaklıklarının devam ettiği eylül ayında okul ve yeni iş dönemine hazırlıklar yaşandığı için avşa adasında kişi sayısı azalmaktadır. Sonbaharın eşsiz güzelliklerinin yaşandığı avşa adasında eylül ayında tatil bir başkadır. Kalabalığın azaldığı bu dönemde denize girilen koylarda manzara ve ortam şahanedir. Bu nedenle huzur arayan ve ortamdan zevk almasını bilenler eylül ayında tatil yapmayı tercih ederler.

Eğer sizde bu dönemde tatile çıkmayı düşünüyorsanız eylül fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istersiniz. Bu ayda sizlere yarım pansiyon hizmet veren oteller kişi başı 60-70 tl arasında fiyatlarla hizmet vermektedir. Apartlar ve pansiyonlar ise %50 oranında indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Örneğin normal sezonda denize sıfır pansiyon veya apartta kişi başı 40 ila 50 tl olan ücretler yarı yarıya düşer. Arka taraflarda kalan pansiyon ve apartlar`da fiyatlar 10 ila 25 tl arasında değişmektedir.

Bu ay içerisinde tatile geldiğinizde avşa adası`nın eşsiz güzellikteki koyları ve plajlarını ziyaret etmenizi, balık ve dünyaca ünlü şaraplarının tadına bakmanızı, adaya özgü midye ve diğer deniz ürünlerinin tadına bakmanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here