Ertol Apart

Ertol Apart
+90 531 520 0507 – 266 896 1147

avşa adası

Kaliteli Bir Tatil için Tavsiyelerimiz
Avşa adası`nda kaliteli ve huzurlu bir tatil için web sitemizden resimli olan tesisleri inceleyiniz.Web sitemiz sizlere gene olarak ilgili tesisin detaylarını sunmakta ve iletişim detaylarını sizlere aracısız bir şekilde vermektedir.Bu tesislerden öğrenmek istediğiniz detay ve fiyat bilgilerini 7/24 alabilirsiniz.Bu sayfamızdaki gibi sadece telefon numarası olan tesislerden detaylar için resim isteyiniz.Avşa adası`na ilk geldiğinizde karşınıza çıkan komisyonculara itibar etmeyiniz.Zira bu kişileri sizleri götüreceği yerlerden memnun kalacağınızı garanti etmiyoruz.
Web sitemizdeki tesislerden yararlanarak kaliteli,ucuz ve uygun bir tatilin tadını çıkarın.Sizlere iyi tatiller diliyoruz.

Kaydet

1 YORUM

  1. Tek iyi yanı denize sıfır oluşuydu:) ama zaten bir-çok apart otel denize sıfır. Onun dışında odalarda ütü,fön makinası hiçbir şey yoktu. Sıcak su var denildi ama sıcak sudan sarı sular akıyordu, wifi var dendi wifi yoktu. Sahipleri güleryüzlü ve ilgili değildi. Mutfakta çatal,bıçak vs ler iyi yıkanmamış pisti. Barlar ve discolar mevkiine sitelerde o kadar uzak olmadıklarından bahsetmişler ama baya uzaklar. Kısacası Avşa ya gelmek isteyenler kesinlikle burayı tercih etmesin. Son olarak fiyat politikaları çok değişik tek kişi kalsan da fix fiyat ödemek zorundasınız. Avşa da heryer zaten apart otel daha uygun fiyata daha iyi yerler bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here