Ekonomik Tatil Fırsatları

0
959 okundu

Merhaba değerli misafirlerimiz, sizlere bu makalemizde Avşa`da ekonomik tatil fırsatları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

2017 Yaz sezonunda herhangi bir olumsuzluk yaşamadan sezona giren adamızda ekonomik tatil yapma fırsatları sizlere sunuluyor. Her geçen gün gelişen ve yeni açılan konaklama tesisleri ile hizmet yelpazesi büyüyen Avşa adası`nda ucuz uygun konaklama fırsatları gün geçtikçe artıyor.İstanbul`a yakın olması, ulaşım alternatiflerinin çoğalması sebebi ile gün geçtikçe artan tatil talebi adamızın popülaritesinide artırmaktadır.

2017 Yaz sezonunda stüdyo daire tarzı apart tipi konaklamada kişi başı 30 tl gibi rakamlardan başlayan rakamlarla beraber 4 kişi konaklamalı 150 tl gibi bir ücretle sizlere sunulan ve son yıllarda artan 1+1 apart daire konseptide alternatifleriniz arasında yer almaktadır.

Denize sıfır konaklamada 1+0 apart odalar kişi başı 50 tl gibi fiyatlarla karşınıza çıkarken 1+1 daireler 250-300 tl`den alıcı buluyor.Ve tabiki tüm bu fırsatlar için web sitemizde yer alan konaklama tesisleri ile iletişim kurmanız gerekiyor.

ekonomik tatil fırsatları
Avşada Ekonomik Tatil Fırsatları.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ