31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Eğlence ve Barlar

Eğlence ve Barlar

Merhaba değerli ziyaretçimiz,

Sizlere bu seferki makalemizde avşa adasında eğlence ve barlar konusunu işleyeceğiz.

Avşa adası eğlence sektörü çok geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor. Gece hayatının ünlü olduğu adaya gelen gençler gün içerisinde eğlenebilecekleri bir çok mekan ve ortama sahiptir. Her yaşa ve kesime hitap eden eğlence hayatı içerisinde yer alan barlar ise ayrı bir öneme sahiptir. İskeleden iniş noktası üzerinde sağ tarafta kalan sahil kesimi üzerinde sıra sıra mekanlar caddeye barlar sokağı adını vermiştir.  Ağırlıklı club ve pop kültüne uygun konseptte sizlere hizmet veren barlar dans müzikleri ve animasyonlar eşliğinde eğlenceli saatler geçirmenizi sağlamaktadır. Gece saat 10 sularında başlayan müzikler eşliğinde geceye başlayan mekanlar önünde çalışanlar yoldan geçenlere cazip tekliflerle mekanlarına davet etmektedir.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet veren mekanlar arasında türkü bar ve alternatif eğlence mekanlarıda sizleri beklemektedir. Harici olarak sahil kafeleri ve çay bahçelerinde vakit geçirilmekte ve eğlenilebilmektedir. Mesela iskele meydanı bölgesinde yer alan çay bahçelerinde taverna geceleri düzenlemekte olup bu mekanlar adaya gelenlerce çok ilgi çekmektedir.

Avşa adası çevresinde yer alan kumsallara masa atabilir, yemek yiyebilir veya kendi eğlencenizi üretebilirsiniz. Türkiyenin hiç bir yerinde bulamıyacağınız bu imkandan avşa adasına tatile gelerek yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here