Efsane Başkan Geri Dönüyor

0
329 okundu

Adamızı köy kimliğinden alıp 1992 yılında belde belediyeciliği anlamında yükselten, yol,su,elektrik ve iskele projelerinin yanı sıra adamıza bir çok hizmetle sosyal ve kültürel anlamda bir çok katkı sağlayan efsane başkan Cevdet Çağlar 5 yıl aradan sonra siyaset arenasında tekrar yerini aldı.

2014 Yılında beldelerin büyükşehire bağlanması ile kapanan seçimlerde yer almayan efsane başkan bilindiği üzere adamızın en büyük sorunu olan su sorununu deniz suyundan içme suyu sağlayan projesi ile bu projeyi türkiyede ilk olarak uygulayarak adamıza kurduran ve bu sorunu çözen bir başkan olarak adını tarihe geçti.

Avşa beldesinin kapatılmasından sonra aktif siyaseti bırakan efsane başkan bugün gelinen noktada gözlem ve beklentilerin kendisinden görev beklediğini iştişare ederek aktif siyasete dönme kararı aldığını açıkladı.

Bu konuda basın açıklamasında bulunan efsane başkan Cevdet Çağlar Sevgili adalı hemşerilerim ve adalara gönül vermiş misafirlerimiz, adalarımızın gelecek günlerde çok daha modern ve cazibe merkezi haline getirilmesi konusunda bundan önceki görev süremizde bir çok projeyi siz değerli hemşerilerimizle birlikte başardık. Marmara, saraylar, ekinlik, çınarlı, gündoğdu, topağaç, yiğitler, asmalı diye bir ayırım yapmadan yarım kalan projelerimizi tamamlamak, alt yapısı çevre düzenlemesi, arıtma tesisleri, hayata geçirmeyi düşündüğümüz bir çok projeyi gerçekleştirmek marmara merkez ve bağlı mahallelerini turizm sektörüne kazandırıp birer tatil beldeleri haline getirmek amacı ile hemşerilerimizin ve değerli misafirlerimizin yoğun isteği ve talepleri doğrultusuna kayıtsız kalmayıp 2019 yılı yerel seçimlerinde Adalet ve kalkınma partisinden aday adaylığımı gerçekleştirdim.

Bir önceki yetki süremizde kısıtlı imkan ve olanaklara rağmen desteğini esirgemeyen hemşerilerimize ve misafirlerimize üstün gayret ve başarı gösteren belediye personelimize teşekkür ederim.

Saygı sevgi önce hizmet parolamızla Adalarımızın geleceği için teşekkür ederim dedi.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ