Efe Suit Fiyatları

Efe Suit Fiyatlarını inceleyebilir Avşa adası pansiyon tatili için online rezervasyon yapabilirsiniz.
Tesisin Konaklama Fiyatları

Efe Suit haziran ve eylül aylarında %50 indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir.Ayrıca ramazana özel kampanyaları ile çok cazip konaklama seçenekleri bulunmaktadır.Sezonun durumuna göre fiyat aralığı daire fiyatı 20 ila 50 tl arasında değişmektedir.Tesisin bize ilettiği bir fiyat listesi bulunmadığında tam fiyat bilgisi için tesis ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Fiyat Açıklamaları
Tek Kişi: Bir oda içerisinde tek kişi konaklamada geçerli olan fiyattır.
Kişi Başı: Aynı oda içerisinde bir kişinden fazla konaklamada geçerli olan kişi başı fiyatdır.
Oda Fiyatı: musaitlik durumuna göre kişi adetine bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

11 YORUMLAR

 1. İYİ GÜNLER TEK KİŞİYİM TEK KİŞİYE BİNAYEN ODALARINIZZ MEVCUTMU MEVCUT İSE GÜNCEL FİYATLARINIZI ÖĞRENE BİLİRMİYİM TARİH OLARAK 13 AGUSTOS 21 AGUSTOS ARALARINDA TATİL YAPMAK İSTİYORUM BİLGİLERİNİZE… ALİ MEMİŞ

 2. merhabalar ; 19.07.2014-24.07.2014 tarihleri arasında avşa gelmek ve efe süitte kalmak istiyorum fiyatlar nasıldır sadece oda fiyatımı yoksa oda + kahvaltımı 2 yetişkin 14 yaşında çocuk ve 2 yaşında çocuk fiyat bilgisi verirseniz çok sevinirim . iyi günler diliyorum.

 3. Merhaba 04-08/08/2014 tarih aralığı için 3 yetişkin 1 14 yaşında çocuk için oda fiyatınızı mail atmanızı rica ederim.

  İyi Çalışmalar

 4. merhabalar,
  10 ağustos itibari ile avşaya geleceğiz ve 15 gün kalmayı düşünüyoruz. iki yetişkin ve bir çocuk için fiyatlarınız ne olacaktır sizden bilgi rica ediyorum. iyi geceler, hayırlı ramazanlar dilerim.

 5. merhaba,
  11 temmuz girişli 18 temmuz çıkışlı olmak üzere 7 gecelik ben ve eşim olmak üzere 2 yetişkin fiyatı almak istiyorum.
  hayırlı işler dilerim.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ