31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa adası Bayram Fiyatları

Bayram Fiyatları

Merhaba değerli takipçilerimiz, sizlere bu seferki makalemizde avşa adasında bayram fiyatları konusunu işleyeceğiz. Bu yıl temmuz ayına denk gelen ramazan nedeni ile tatilcilerin bir kısmı haziran ayında tatil yapmayı tercih ederken büyük bir kısmıda bayram ve sonrasındaki dönemde tatil yapmayı tercih ediyor.

Bu nedenle avşa adası pansiyon ve otelleri büyük bir talep görmektedir. Hali ile ziyaretçilerimizinde en merak ettiği konu ise bayram fiyatları olmaktadır. Bizlerde sizlere bir kaynak olması ve fikir vermesi açısından fiyat bilgisi vermeyi uygun bulduk. Özellikle  ilk olarak avşa adasında en çok tercih edilen konaklama tipi olan pansiyonların fiyatlarını sizlere sunalım. Arefe günü dahil bayram tatili boyunca en düşük pansiyon fiyatı kişi başı 30 tl civarlarında. Tabiki bu tesislerin konumu nerede ve ne özellikte olduğunu soracaksınız. Yukarıda vermiş olduğumuz fiyat denize biraz mesafesi olan pansiyonlar için geçerlidir. Sahilin bir arka kesimi ve daha iç kısımlarda bulunan pansiyonların fiyatları bu şekildedir. Eğer sahilde denize sıfır bir pansiyon arıyorsanız bu fiyat kişi başı 50-60 TL olarak iki katına çıkmaktadır.

Apartlardada fiyatlar aşağı yukarı aynı durumdadır. Eğer otel tatili düşünüyorsanız ücretler kişi başı 90 ila 120 tl arasında değişmektedir. Kalabalık 5 kişi ve üstü tatil düşünüyorsanız tercihiniz kiralık ev veya villa olmalı. Avşa adası ve çevresinde bu tarz konaklama tesislerini fiyatlarıda 5 kişi için gecelik 150 tl dolaylarındadır. 5 kişiden yukarı gelecekler için fiyat bir miktar artmaktadır.

Öncelikle bayram döneminde ziyaretçilerimize önemle şunu hatırlatmak isteriz. Avşa adasında bayram tatili döneminde boş yer bulamassınız. Bu nedenle rezervasyonunuzu son ana bırakır veya adamızda yer aramaya kalkarsanız boşuna çaba sarfetmiş olur üstüne mağdur duruma düşersiniz. Bu nedenle en az bir hafta önce iyi ve aradığınız özellikte bir konaklama tesisininden yerinizi ayırtmanızı önemle arz ederiz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here