31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Bado Deniz Taksi Seferleri

Bado Deniz Taksi Seferleri

Merhaba değerli takipçilerimiz, bu yazı dizimizde Avşa bado deniz taksi seferleri hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Adamızda geçe yaz faaliyete giren, 2016 yılındada faaliyetlerini sürdüren deniz taksi özellikle adalarda yaşayanlar için sunulmuş en iyi hizmetlerden biridir.Bilindiği üzere daha önceki yıllarda acil durumlarda veya anakarada yapılacak çok kısa ama acil olan işlerde 2, 3 saat deniz yolculukları yapılmak zorunda kalınıyordu.İşte bu noktada deniz taksi bu durumda yolcular için bulunmaz bir nimet özelliğini taşıyor.

Bado tarafından hafta içi hergün Avşa adasından Erdek`e, buradanda Marmara ve diğer adalara gün içerisinde sefer düzenlenmekte olup acil durumlarda sizlerin hizmetinizdedir.30 kişilik kapasitesi ile 20 dakika içerisinde ulaşım sağlanan taksilerle ulaşımın hem rahat hemde çok kolay olduğunu belirten yolcular ise bu durumdan oldukça memnun olduklarını dile getiriyorlar.Saatte 30 mil gibi sürat yapan taksilerin devrilme ve alabora olma tehlikesi bulunmuyor.Ücretler ise mesafe durumuna göre kişi başına 20 ila 30 tl arasında uygulanıyor.

Ayrıca yaz tatilini Erdek ve ocaklarda geçirip adaları merak edenler için gün içerisinde hızlı ulaşıp yine aynı şekilde dönme imkanıda bulunduğundan bu seferlerin avşa adasına değer katacağını düşünüyoruz.

Sefer saatleri hakkında detaylı bilgilere ise aşağıda bulunan görselden ulaşabilirsiniz.Telefon ile irtibat ve diğer konularda ayrıntılar için aşağıdaki telefon numaralarından yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

1 YORUM

  1. merhaba kolaygelsin BENİM bir sorum olacak sizlere biz avşa adasına motorsiklet le gelmek istiyoruz şark köyden acaba geçebilirmiyiz cevap yazarsanız seviniriz kolaygelsin hayırlı günler.05454405387

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here