Ayışığı Apart Fiyatları

Ayışığı Apart Fiyatları`nı inceleyebilir Avşa adası apart tatili için online rezervasyon yapabilirsiniz.
Tesisin Konaklama Fiyatları

İndirim Dönemleri:Haziran ve eylül ayları dahilinde %50 indirim.
Kampanyalar:Ramazana özel kampanyalar ile çok cazip konaklama seçenekleri bulunmaktadır.
Fiyat Aralığı: Kişi başı 15 ila 50 tl arasında değişmektedir.Tesisin bize ilettiği bir fiyat listesi bulunmadığından tam fiyat bilgisi için tesis ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Fiyat Açıklamaları
Tek Kişi: Bir oda içerisinde tek kişi konaklamada geçerli olan fiyattır.
Kişi Başı: Aynı oda içerisinde bir kişinden fazla konaklamada geçerli olan kişi başı fiyatdır.
Oda Fiyatı: musaitlik durumuna göre kişi adetine bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

11 YORUMLAR

  1. bayan arkadaşımla 7 günlük tatil yapacağız kalmamızda cüzdan kimlik soruluyormu yada birkişinin kimliği yeterlimi 1+1 kiralarsak şartlar uygun olduğunda kaçlira ödememiz ferekiyor bilgilendirirseniz sevinirim

  2. Merhaba;
    12 -18 Ağustos tarihlerinde 1’i çocuk 3 kişi apart otellerinizde kalmak istiyoruz.yukarıda belrttiğim E mail e gerekli bilgileri sunarsanız sevinirim.

    İyi çalışmalar

  3. mrb 8-11ağustos tarihleri arasında 4yetişkin 1 üç yaşında çocuk konaklama ücretini öğrenmek istiyoruz en kısa zamanda bilgilendiriseniz seviniriz

  4. Merhabalar, biz aile olarak haziran ayi icerisinde 1-2 haftalik bir tatil dusunuyoruz. Kisi sayisi henuz kesin degil ama en az 3-4 yetiskin ve 2 yasinda bir cocuk icin fiyat vermeniz mumkunmu. Duruma gore odada kiralayabiliriz. Cok tesekkurler.

  5. Merhaba 15eylül 20eylül tarihleri arası iki yetişkin bir çocuk(12 yaşında)toplam fiyat alabilirmiyim fiyatlarınıza yemek dahilmi plajınızda şezlong ve şemsiye varmı bilgi verirseniz memnun olurum iyi günler.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ