Avşa Geceleri Renkleniyor

0
160 okundu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, Sezona hızlı bir şekilde başlayan ve yüksek doluluk yaşayan avşa adası, 2018 yaz sezonunda Arena ve Liatris discoların düzenlemiş olduğu yaz konserleri ile renkleniyor.

Seçimlerin bitişinin ardından yüksek talep gören adamızda geceler tüm hızı ile devam ediyor. Yaz gecelerinde dolup taşan eğlence mekanları düzenlemiş oldukları konserlerle avşa geceleri`ne renk katıyor. Bugüne kadar gelen ve gecelek olan sanatçılarla oldukça renklenen avşa gecelerinde Sinan Akçıl, Hande Yener, Bülent Ersoy, Azir, Doğukan Manço, Simge, Ebru Polat ve daha nice sanatçıboy gösterdi. 24 Ağustos tarihinde ise Demet Akalın Arena Disco`da konser verecek. Bir çok supriz sanatçı ise avşa adasında bayram süresinde Arena ve Liatris discoda sahne alacak. Ünlü Dj`lerinde katılımı ile bir müzik şölenine dönen avşa geceleri oldukça keyifli bir hal aldı.

Sizlerde eğlenmeyi seviyor bunun yanında dinlenmekte istiyorsanız mutlaka avşa adasına gelmelisiniz. Müthiş eğlenceleri eşsiz doğası ile bir cennet olan avşa adası tatilini kaçırmayın.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ