31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Haberler Avşa Erdek Deniz Otobüsü Seferleri

Avşa Erdek Deniz Otobüsü Seferleri

Uzun yıllar boyunca Avşa Erdek hattında feribot ile yolcu ve araç taşımacılığı yapan Gestaş deniz ulaşım şirketi Marmalara adaları ve Erdek hattında yolcular için ulaşımı hızlandıracak deniz otobüsü seferlerine başladı.

5 Temmuz tarihi itibarı ile Conkbayırı deniz otobüsü ile ilk seferini gerçekleştiren deniz otobüsü seferleri ile Avşa Erdek arası yolculuk mesafesi 45 dakikaya düştü.Haftanın her günü düzenlenen seferler sabah gidişi akşam dönüş şeklinde gerçekleşiyor.

Erdek Avşa deniz otobüsü sefer saatleri haftanın her günü Erdek`ten sabah saat 09:00 hareket ediyor. Avşa adası`na varış saati 09:45 olan deniz otobüsü 10:15`de Marmara adasında seferini bitiriyor.Marmara adasından saat 18:30`da hareket eden deniz otobüsü 19:00`da Avşa`dan Erdek`e hareket ediyor.19:45 saaatinde ulaşım Erdek`te sonlanıyor.Sefer saaatleri sadece hafta sonları değişiklik gösteriyor.Hafta sonları 19:15`de Marmara adasından başlayan sefer 19:45`de Avşa`dan hareketle devam ediyor ve 20:30`da Erdek`te sonlanıyor.

Avşa Erdek deniz otobüsü bilet fiyatları yetişkinlerde 35 Tl olup öğrenci fiyatı 25 Tl`dir.Avşa Marmara adası arası bilet fiyatı ise sadece 15 Tl`dir.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here