31.1 C
Marmara
Cuma, Temmuz 23, 2021
Ana Sayfa Avşa Rehberi Avşa Adası Bilet Fiyatları

Avşa Adası Bilet Fiyatları

 Avşa Adası bilet fiyatları 2021 yaz sezonunda Tekirdağ’dan Avşa’ya 50 Türk lirasıdır. Erdek`ten Avşa Adası’na 24 TL`ye gidebilirsiniz. İstanbul Yenikapı Bostancı’daki İDO bilet satış noktalarından 80 TL`ye bilet satın alabilirsiniz.

 Ekonomik bir tatil için bilet fiyatları kadar konaklama ücretleri de önemlidir. Avşa Adası bilet fiyatlarını kişi sayısına göre hesaplamalısınız. İDO Avşa Adası Seferleri ile adamıza gelmeden en az 15 gün öncesinden bilet almanızı tavsiye ederiz. Çünkü esnek fiyat programı ile İDO bilet fiyatları hemen değişmektedir. Erkenden bilet satın alarak ucuz uygun ulaşım fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ne yazık ki 2021 yazında Tekirdağ Avşa arabalı feribot sefer fiyatları artacak.

Avşa Adası Bilet Fiyatları 2021 Listesi

Gestaş, Adalar 1 ve Marmara Roro Arabalı Feribot Bilet Fiyatları 24 TL / Avşa Adası – Erdek
İDO Bilet Fiyatları 80 – 130 TL / Yenikapı – Bostancı – Avşa Adası
Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1 Bilet Fiyatları 50 TL / Araba 150 TL / Tekirdağ – Avşa Adası
İDO Tekirdağ – Avşa Adası Bilet Fiyatları 70 TL

 2021 yazında Erdek’ten Avşa Adası’na üç farklı feribot firması olan Gestaş, Adalar 1 ve Marmara RORO tarafından ulaşım sağlanacak. Eğer Gestaş kartınız varsa Avşa Adası seyahati için indirimli bilet satın alabilirsiniz. 2021 Yılında Gestaş Avşa Adası Bilet fiyatları`na zam geldi. Gestaş ile aracınız ile Avşa Adası’na yolculuk sırasında şoför dışındaki tüm yolcuların araçta ödeme yapması gerekiyor. Daha fazla bilgi için Gestaş iletişim numarası: 444 0 752`dan destek alabilirsiniz.

Gestaş Avşa Adası Erdek Bilet Fiyatları

gestaş avşa adası erdek bilet fiyatları

 Adalar 1 ve Marmara roro şirketleri sadece yaz aylarında ulaşım hizmeti sunuyor. Erdek`ten Avşa`ya yapılan bu seferler ulaşım için farklı bir alternatiftir. Adalar 1 ve Marmara Roro bilet fiyatları Gestaş Avşa Adası bilet fiyatları ile aynıdır.

Adalar 1 Telefon Numarası : 0266 896 27 77
Marmara Roro Telefon Numarası : 0530 042 18 47

Tekirdağ Bilet Fiyatları 2021 Tarifesi

 Tekirdağ ve Avşa Adası arasındaki ulaşım Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1 ve Yavuz Naz gemileri ile sağlanmaktadır. Ancak Tekirdağ Avşa bilet fiyatları 2021 yılında zam gelmiştir. Tekirdağ Avşa arasında yaz kış düzenli olarak sefer yapan Öz Kaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1 ve Yavuz Naz gemileri için standart tarifeler geçerlidir. Sefer saatlerine bağlı olarak dilediğiniz firma ile Avşa Adası’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaz aylarında hizmete giren Marmara Roro arabalı feribotu ile Avşa’dan Tekirdağ’a 50 TL gibi uygun fiyatlarla gidebilirsiniz.

Öz Kaptan – Ömer Kaptan – Adalar 1 – Yavuz Naz Bilet Fiyatları 2021 Tarifesi

Yaya : 50 TL
Araç : 150 TL
Motosiklet : 70 TL
Kamyonet : 180 TL
Otobüs : 350 TL
Minibüs : 180 TL
Kamyon : 350 TL
Kırkayak : 400 TL
Tır : 450 TL
Uzun Tır : 500 TL

Ömer Kaptan 1 Telefon Numarası : 0266 896 26 77
Adalar 1 Telefon Numarası : 0266 896 27 77

İDO Yenikapı – Bostancı Avşa Adası Bilet Fiyatları 2021

 İstanbul Yenikapı-Bostancı Avşa seferleri İDO tarafından karşılıklı olarak yapılmaktadır. İstanbul’dan Avşa Adası’na ucuz ve uygun ulaşım için mutlaka biletinizi erken satın almalısınız. Bunun ana sebebi İdo`nun esnek bilet programına geçmesidir. İstanbul Yenikapı, Bostancı Avşa Adası bilet fiyatları 80 TL`den başlamaktadır. İDO’nun esnek bilet programına göre en yüksek ücreti 130 TL`dir. Örnek vermemiz gerekirse herhangi bir İdo gişesinden seferlere 7-8 saat kala bilet almak isterseniz program size 130 TL gösterecektir. İdo Avşa Adası seferleri ile sadece yolcu taşınmaktadır. Aracınız ile Avşa Adası`na gelmek isterseniz sadece Tekirdağ veya Erdek üzerinden gelmek zorundasınız.

Avşa Adası Koylar  ve Yiğitler Köyü Bilet Fiyatları

 Avşa Adası Plajları ve Koyları`na ulaşım için merkezden kalkan minibüs ve taksilerden yararlanabilirsiniz. Avşa Merkez`de bulunan Yiğitler Minibüs durağından her hangi bir minibüse binerek Altınkum, Tavşanlı, Kadınlar ve Karadut Plajı`na gidebilirsiniz. Avşa Adası Minibüs Fiyatları 3 TL`den başlamaktadır. Çınar koyu bilet fiyatları 6 TL`dir. Taksi fiyatları gideceğiniz bölgeye göre değişmektedir. Örneğin Avşa Merkezden Çınar Koyu`na giden taksi fiyatları 30 TL`den başlıyor.

 Avşa Adası`na Tekirdağ ve Erdek`ten araçları ile gelenler için iskelede alınan giriş ücretleri kaldırılmıştır. Dönüşler için en az yarım saat öncesi iskelede bulunmanız tavsiyemizdir. Araçlı dönüşlerinizde sorun yaşamamanız için en az 1 gün öncesinden araç rezervasyonunuzu mutlaka yaptırmalısınız. Adamıza genel ulaşım metotları için Avşa Adasına Nasıl Gidilir içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İlgili İçerikler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here