Adamızda Sıcaklık Artıyor

0
202 okundu

Seçimlerden sonra gelişen olumsuz hava koşullarının arkasından adamızda gün geçtikçe hava sıcaklıkları artıyor. Meteoroloji`den gelen haberler ise hava sıcaklıklarının önümüzdeki 10 gün içerisinde 10 derece birden artacağı yönünde.

Bununla beraber sabah saatlerinde artan sıcaklık sonucu avşa adası`na gelen tatilciler sahilleri erken saatlerde dolduruyor.Gün içerisinde plajlarda oturacak yer bulmak neredeyse imkansız hale gelmekte. Deniz suyununda artan sıcaklıklarla birlikte sıcaklığının artması sonucu özellikle küçük çocuklarını denize sokmak isteyenler için ideal hale geldi.Artan sıcaklıklarla birlikte tatilcilerinde yoğun talepde bulunduğunu belirten işletmecilerin yüzü gülüyor. Temmuz ayının 15`inden sonrası için yoğun talepte bulunulduğunu belirten işletmeciler adamızda tatil düşünenler için rezervasyonlarını son dakikaya bırakmamalarını en az bir hafta önce yerlerini ayırtmalarını tavsiye ettiler.

Bizlerde sizlere adamızda bu yaz sezonunun sıcak ve yoğun geçeceğini duyurarak oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmeye çalışıyoruz. Avşa haberleri hakkında detaylı bilgiler için bizi izlemeye devam edin.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ