Adamızda Modern Butik İşyerleri

0
854 okundu

Merhaba değerli tatilciler, Avşa adası 2017 yaz sezonu için yapılan çalışmalarla yenilikler ve değişikliklerle modern bir görünüme kavuşturuluyor.

Bu kapsamda iskele bölgesinde yer alan takıcılar çarşısı bulundukları alandan kaldırıldı.Adalar belediye başkanı Süleyman Aksoy söz konusu alanda çadır altında hizmet veren takı pazarı işletmecilerine modern butik işyerleri kazandırılacağını belirtti.Yine iskele karşısında yer alan Rıhtım kafe`de kaldırılan alanlar arasında.

Avşa`da değişim projesi adı altında yapılan değişikliklerle adanın çehresini değiştirmeyi hedefleyen Süleyman Aksoy yine bu bölgede hizmet verecek yeni çay bahçeleri ile bölgenin modern bir görünüm kazanmasını ve bunun ile beraber adamızda turizm kalitesinin artacağını belirtti.Takı pazarında 20 adet butik işyeri yapılacağını belirten Aksoy, bu işyerlerinin 8 adetinin çift cepheli, 12 adetinin ise tek cepheli olacağını, Dükkanların iç kısımlarının ayna kaplamalı, vitrinlerin ise cam vitrin olarak hazırlanacağını ve bu işyerlerinin kepenk ile kapatılacağını belirtti.

Aksoy, butik işyerlerinin yeni yapılan ve çalışmaları süren çay bahçeleri ile aynı zamanda hizmete girmesini planladıklarını açıkladı.

SORU SOR VEYA YORUM YAZ