Adamıza Bayramda Yoğun İlgi

1
163 okundu

Avşa adası 2018 kurban bayramı tatiline adeta tatilci akını yaşandı. Resmi istatistiklere göre 150.000 tatilcinin bayram tatili sürecinde adamızı ziyaret ettiği bize gelen haberler arasında.

Adamız bu yıl bayram tatilinde resmen izdiham yaşadı. Adamızda bulunan otel, motel, apart ve pansiyonculardan almış olduğumuz bilgilere göre bir çok tesis 30 temmuz itibarı ile rezervasyonlarını tamamlamış, yaşanan bu durum yüzünden online rezervasyonda güçlük çeken tatilcilerin bir çoğu adamıza yer bulma umudu ile rezervasyonsuz gelerek yer aradılar lakin bir çoğu yer bulamadığından dönmek zorunda kaldı, yer bulamayan bir çok tatilci ise dönüş bileti bulamadığından dışarıda kalarak bayramı adamızda yer alan parklar ve bahçelerde geçirmek zorunda kaldılar.

Oldukça yoğun geçen bayram tatilinde kumsallardada neredeyse havlu atacak yer bulunmadı.Alternatif olarak denize girilen bütün koylar ise aynı derece kalabalıktı. Bayram gecelerinde ise sokaklarda yürümek adeta imkansız hale geldi.Bir çok mekanı dolduran tatilciler adanın eğlence mekanlarınıda hınca hınç doldurdu.Sabahlara kadar süren hareket hiç durmadan bayram boyunca devam etti.Yoğun geçen bayram boyunca güvenliği had safhada tutan jandarma ekipleri sayesinde fazla asayiş olayı yaşanmadı

Avşa adasına ilk defa gelecek tatilcilere site yönetimi olarak tavsiyemiz asla ve asla bayram tatillerinde rezervasyonsuz gelmemeleri. Özellikle bayrama 1 ay kala rezervasyonunuzu yaptırarak yerinizi garanti altına almanız tavsiyemizdir.

1 YORUM

  1. Gelecek hafta gelmeyi planlıyorum single olarak gelsem hem iskeleye hemde denize sıfır bir pansiyon da nerede kalmamı tafsiye de bulunursunuz merkez de bir de fiyatlar hakinda bilgi verirseniz sevinirim

SORU SOR VEYA YORUM YAZ